حضور در انتخابات حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت کرد .

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری در روز دوم اسفند ماه سال ۹۸ با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار ایران برگزار شد .

شورای مرکزی رویش اقتدار مردمی در پیامی مراتب تشکر و قدردانی خود را از هموطنان و ملت غیور و همیشه در صحنه بیان کرده و اعلان داشت :

(( مشارکت کم نظیر در انتخابات پس از گذشت قریب به ۴ دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران میسر نمیگردید مگر در سایه اراده ملی برای تعیین سرنوشت کشور که جای قدرشناسی و خشوع بسیار در مقابل مردم دارد .

با توجه به آیه ۱۱ سوره رعد_که میفرماید :((همانا خداوند بر هیچ گروهی آنچه را دارند تغییر نمیدهد مگر آن که آنان آنچه را در خود دارند تغییر دهند )) ؛ پس برای دستیابی به هر موفقیت و پیروزی باید به خودمان باور داشته و متکی باشیم و حماسه حضور گسترده مردم ایران ، درس مردم سالاری دینی برای کشور های منطقه دنیاست ، درسی که وحدت و انسجام نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید .

مردم عزیز کشورمان با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)_که همواره راهگشای کشور در شرایط سخت بوده است ، دوباره بر اقتدار تاریخ این کشور حماسه ای دیگر را ثبت کردند .

این بار نیز چون سنوات گذشته در فضای آزاد تبلیغات ، نامزدهای انتخابات و هواداران ایشان مشارکت حداکثری از هر گرایش سیاسی ، قومیت ، نژاد ،زبان ،مذهب ، در کنار آرامش و امنیت انتخابات به دست آوردند )) .

همچنین شورای مرکزی رویش اقتدار این اعتماد و اعتقاد عمومی را به انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تبریک گفته و از درایت این مردم حماسه ساز و آگاه تشکر و قدردانی کرده و از نامزدهای انتخابات  ، اعضای ستاد ها و هوادادان آن ها نیز برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی تشکر مینماید .

شورای اقتدار در ادامه ضمن تبریک به راه یافتگان به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با اظهار امیدواری بر انجام برنامه ها و اهداف منتخبین که تبدیل به مطالبه عمومی شده است آرزوی تحقق یافتن اهداف به بهترین نحو ممکن و قرار گرفتن در خدمت پیشرفت و توسعه کشور و بهبود وضعیت عمومی و معیشت مردم شد .

در خاتمه  ؛ اعضای این شورا ضمن تقدیر از شورای محترم نگهبان  ، عوامل نظارت ، هیئت اجرایی و هیئت های نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی کشور و تامین کنندگان امنیت کشور یک بار دیگر از حضور گسترده مردم در انتخابات قدردانی کرده و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و موفقیت همه نمایندگان مورد قبول مردم را از خداوند خواستار شدند.