رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از اعمال محدودیت تردد یک طرفه در هراز و چالوس از ساعت ۱۹ خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، گفت: از ساعت ۱۵:۳۰ تردد در محور هراز از سمت رودهن به سمت آمل ممنوع اعلام شد.

وی گفت: همکاران بنده در تلاش هستند تا مسیر جنوب به شمال این محور هرچه سریعتر تخلیه شده و سپس از ساعت ۱۹ از سمت آب اسک به سمت روهن تردد به صورت یک طرفه اعمال شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در محور چالوس نیز از ساعت ۱۵:۳۰ تردد از سمت کرج به سمت چالوس ممنوع اعلام شده و در این محور هم از ساعت ۱۹ تردد از سمت مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ رحمانی درخصوص اینکه این اعمال محدودیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت گفت: خوشبختانه بخش عمده ای از هموطنان بازگشت خود را مدیریت کرده اند و پیش بینی می‌کنیم این اعمال محدودیت تا ساعت ۲۴ ادامه پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد در حال حاضر در بخش‌هایی از جاده هراز در محدوده پارک جنگلی آمل و تونل شماره یک و دو و در محور فیروزکوه در منطقه سوادکوه، زیرآب و پل سفید شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در محور رشت قزوین هم در محدوده لوشان، رودبار و منجیل شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

انتهای پیام/