بسم الله الرحمن الرحیم

یا الذین امنوا ان تنصر والله ینصرکم و یقین اقدامکم

حضور غرورانگیز ملت حماسه‌ ساز ایران اسلامی در انتخابات روز بیست و هشتم خرداد ، برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود ؛ آری، ملت شریف ایران به‌ رغم توطئه‌های چند ماهه استکبار جهانی ، با حضور فراگیر و امید آفرین خود در پای صندوق‌های رأی ، حماسه دیگری را آفرید.

دشمنان ملت ایران در چند ماه اخیر ، به بهانه‌های مختلف سعی در مأیوس کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات داشتند.

از فشار‌های سیاسی و اقتصادی گرفته تا بمباران خبری و ترور و حتی توسل به شایعات مختلف در خصوص بیماری‌ها.

یقیناً هرکدام از این موارد ، می‌توانست مشارکت مردمی را در کشور‌های مختلف شدیداً تحت تأثیر قرار بدهد و یا انتخابات را متوقف یا به تأخیر بیندازد ، اما ملت ایران بدون توجه به این توطئه‌های خبیثانه ، بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام اسلامی اثبات کرد.
درود و سلام خدا بر شما مردم عزیز و همیشه درصحنه که با حضور آگاهانه خود در انتخابات ، گامی بلند در مسیر افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان کشاندید.

بی‌شک این عمل دینی، سیاسی، انقلابی و بصیرت و حضور پرشور شما اجری عظیم خواهد داشت.
حضور پرشکوه و دشمن‌ شکن شما در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری اسلامی و ششمین دوره شورا ها ی اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی مهر تأییدی بر دلبستگی مردم با نظام و انقلاب اسلامی بود.

حضور مردم لبیکی دیگر به آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا مخصوصاً بیعت با شهید سرفراز و قهرمان، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که ناجوانمردانه توسط دولت آمریکا ترور شد.
اینک رقابت‌ها به پایان رسیده است و منتخب مردم باید خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را در رأس برنامه‌های خود قرار بدهند.

بی‌شک صیانت از دستاورد‌های انقلاب و نظام اسلامی و ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار و زیاده‌خواهان ازجمله اولویت‌های جدی خواهد بود که متنخب مردم بایستی از ابتدای شکل‌گیری تا روز پایان آن بدان ملتزم و پایبند باشند.
ضمن تشکر و تقدیر از حضور مردم همیشه درصحنه و عموم جریانات سیاسی دلبسته به‌نظام و همچنین رهبری معظم انقلاب «مدظله‌العالی» و مراجع عظام تقلید «دامت برکاتهم» وتمامی معاونت ها و ستادهای مردمی استانی و شهرستانی و بخش های حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رویش اقتدار که با تلاش خود فضای صمیمی و به‌دوراز تنش در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند، از دست‌اندرکاران اجرایی و نظارت، نیرو‌های نظامی و انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی به‌ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قدردانی می نمائیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
ستاد مردمی رویش اقتدار حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی