سلطه باورنکردنی و گسترده اینستاگرام بر افکار و فرهنگ و زندگی ایرانیان در سایه غفلت عامدانه اقای آذری جهرمی و ابولحسن فیروزآبادی و هم کیشان امنیتی مسلک آنها و حتی “دوستان خودی درون جبهه انقلابی” واقعاحیرت انگیز که نه وحشتناک است …و جالب و بسیار حیرت انگیز تر اینکه هیچوقت و هیچ کجا از این نفوذ موذیانه دشمن به خانه های ایرانیان صحبتی نمیشود .

اینستاگرام‌ موریانه ای است که مخفیانه و از درون درحال جویدن ریشه فرهنگ ایرانی و انقلابی و اسلامی است…باید چند سال آنطرف آب زندگی کنید تا بدانید پورنوگرافی و محصولات پورن در هیچ کشوربه این اندازه بدون محدودیت سنی و به راحتی و رایگان قابل دسترسی نیست….!

حتی تلویزیون های ویژه با کانال های خصوصی هم برای دسترسی به محصولات پورن باید هزینه اشتراک ماهانه گزاف جداگانه از متقاضیان دریافت میکنند .

تلویزیون های دولتی هم از ساعت ۱۰ شب به بعد فقط در بعضی کانال های خصوصی فیلمهای تریلر ویا زرد را پخَش میکنند که آن هم فقط چند صحنه نا کامل و اشاره ای از سکس داشته و باز ان هم با اطلاع قبلی وبا علامت دایره قرمز که ممنوعیت برای زیر ۱۸ سال را دایم‌اعلام میکند..این محدودیت ها شامل تبلیعات برای تجاوز قتل و استفاده از مواد مخدر و حیوان آزاری هم ‌میشود..

و اما در ایران اعضای درصد بسیار بالایی از خانواده ها ؛ از کوکان دبستانی تا سالمندان ۶۰- ۷۰ ساله تا مادر ها و پدرها با ازادی کامل در خلوت خود براحتی و بدون هزینه در حال دیدن صحنه های پورن واضح ، آموزش های جنسی ، حیوان بازی وغیره هستند .

از طرفی دیگر همزمان تعداد زیادی از پیج ها هم در حال تحقیر دین و دین داری..‌ تبلیغ یهود و شیطان‌پرستی.‌‌‌.‌. و گند زدایی از حکومت پهلوی و بزرگنمایی غرب میباشند.

در هر خانه ایرانی یک خانه “تیمی” مجازی تشکیل شده است که فعالیت ان و نتایج آن متاسفانه حقیقی است.این خانه ها با هزینه وخرج حکومت اسلامی و با تشکر از اینترنت رایگان شبانه وخواب غفلت عمدی مسولان فرهنگی و “دوستان” اداره میشود ..

گنده شدن یک گنده لات قاتل ، یا یک حیوان انسان نما بنام تتلو کمترین دستاورد اینستاگرام است !

هزاران صفحه از بدکاره های رسمی و غیر رسمی بدون هزینه و محدودیت درحال فعالیت و کسب درامد از آبشخور ابتذال هستند!

برسر خوان گسترده اینترنت جمهوری اسلامی که با خون شهیدانمان بهای امنیت و ثباتش را پرداخت کرده ایم ؛ نشسته اند و ریشه فرهنگ ایرانی اسلامی را میزنند و هیچ مقام یا مرجع تقلید یا ارگان یا سازمانی هم مصدع اوقاتشان نمیشود .

بدکاره ها و یا زباله های ضد فرهنگی در اروپا باید هزینه کنند تا شناخته بشوند ومشتری کسب کنند و جالب اینکه مالیات هم‌ باید بپردازند !

ولی ما کودک دبستانی و نوجوان و جوان دبیرستانیمان و متاسفانه پدر بزرگهایمان را مشتریان داوطلب این صفحه ها کردیم و به خواب مرگ فرو رفته ایم .

از ترویج بی حجابی و خانه های مد که پوشش بی حیایی را تبلیغ میکنند ننویسیم بهتر است !

از مسابقه های خودنمایی دختران دانشجو و محصل و زنان شاغل و خانه دار مان در صفحه های مثلا شخصی و از جولان دهی سلبریتیهای بیسواد و غربزده و نمک به حرام هم میگذریم ولی از شما اقای آذری جهرمی و وزارت فرهنگ و ارشاد و مراجع تقلید و مسئولین امنیتی که حفظ امنیت را فقط در حفظ مرزهای فیزیکی میدانید نخواهم گذشت.
واقعا ایا فریادرسی نیست؟؟؟

 

 

دکتر صالح ایزدی جانباز سرافراز دفاع مقدس