منتشر شده از خبرگزاری فارس : سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه هفتمین دوره نمایشگاه ایران‌ساخت از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه بیش از ۳۵۰ شرکت حضور می‌یابند که قرار است حدود ۹ هزار محصول نیز ارائه کنند.

وی افزود: این نمایشگاه پیرامون ۱۳ موضوع نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون است.

ستاری گفت: در این نمایشگاه برای محصولات سطح اول تا سوم، از ۵۰ تا ۱۰ درصد قیمت محصولات خریداری شده توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی را بر اساس آیین‌نامه سطح‌بندی، به‌عنوان کمک بلاعوض پرداخت می‌کنیم.

* فروش بیش از هزار میلیاردی ششمین نمایشگاه ایران‌ساخت

به گفته وی، فروش محصولات در دوره‌های گذشته این نمایشگاه حدود ۵ هزار میلیارد ریال و در ششمین دوره ۱۱۰۰ میلیارد ریال بوده است.
به گزارش فارس، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه ایران‌ساخت می‌توانند به نشانی www.iranlabexpo.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/