إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ
بنام خداوند مهر آفرین
با استعانت از پرودگار متعال و با رمز یا امام رضا (ع)
صل علی محمد ، امید مردم آمد
سلام و درود به محضر جهانشمول حضرت مهدی ( عج)
و سلام و درود به روان پاک شهدا و امام شهدا و سلام به محضر عالیقدر رهبر معظم انقلاب اسلامی_حضرت آیت الله خامنه ای و درود و سلام به محضر مردم مسلمان و غیرتمند ایران اسلامی به خصوص_مردم شریف و شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد ، شهرهای یاسوج گچساران ، دهدشت ، باشت ، سی سخت ، چرام ، مارگون ، پاتاوه و لنده و روستاهای حومه ،امروز روز سرنوشت ساز و زمان تغییر است .

خداوند متعال که خود سرنوشت همه موجودات عالم را در حیطه قدرت دارد انسان را فارغ از دخالت در سرنوشت خود ندانسته و امر به اختیار فرموده ، امروز طليعه تغییر و تحول است که جامعه اسلامی و شهری در انتظار آن است .
مردم همیشه سرافراز و خردورز و غیرتمند استان کهگیلویه و بویراحمد که صلابتی چون کوه دنا دارند ، بدون اغراق ، در حضور سبزشان پای صندوق های رأی حماسه می آفرینند .

آن ها با رای خودشان اعلام خواهند کرد که خواهان تحول و توسعه عمرانی اقتصادی ، فرهنگی ، هنری و علمی جامعه هستند و چون نیاکانشان که شجاعانه در برابر دشمنان این مرز و بوم مخصوصا در هشت سال دفاع مقدس خالصانه و باقتدار ایستادند و نشان دادند که در برابر زور و ظلم و بی عدالتی از هیچ قدرت و تهدیدی ابائی ندارند .

دشمنان این مرز و بوم بدانند که مردان و زنان سلحشور و بی باک ایل ها و طوایف استان کهگیلویه و بویراحمد ، با همان پوشش محلی و با همان روح بزرگ و مهربانشان همچنان در برابر تجاوزگران و دشمنان ایران اسلامی ، مقاوم ، مصمم و متعهدند.

مع الوصف وجود پاره ای محرومیت ها ، تبعیض ها و وعده های بی عمل مدیران در دوره های مختلف ، بالاخص در امر اشتغال و اقتصاد حقیقتاً باعث ناباوری و بی اعتمادی به آنها و سخنان و مواعید مکرر ولی بی اثر و خالی بندهای این منفعت طلبان در دوره های مختلف انتخابات گشته است.

به تعبیر روشن تر ، سیاست تخدیر و تحمیق در زمان انتخابات و بعد از آن همیشه دو چندان بوده است و این افراد کم و بیش در انتخابات مختلف حضور داشته و خواهند داشت که همین مردم فریبی و به اصطلاح گول زدن ها همیشه باعث بدنامی انتخابات شده است .

گرچه انسان های پاک ، خدمتگزار و متعهد کم نبوده اند که متأسفانه در انتخاب های مردم در دوره های مختلف به دلیل سیاسی کاری ها و در هجمه تبلیغات سنگین دیگر رقبا رأی لازم و کافی برای خدمت به مردم کسب نکرده اند که الحق و الانصاف اگر توفیق حضور و خدمتگزاری به مردم را می یافتند الان وضعیت اقتصادی مملکت خیلی بهتر و رفاه بیشتری برای مردم وجود داشت .
به هر روی مردم شریف ایران به خصوص مردم نجیب و غیرتمند استان کهگیلویه و بویراحمد ، همواره یکپارچه و با آگاهی کامل مسائل را رصد کرده و قطعا با اصلاح انتخاب های خویش سعی در حل کردن مشکلات خود داشته اند که این بار هم این امر را با حضور یکپارچه و با انتخاب آگاهانه پای صندوق های رأی نشان خواهند داد .
رویش اقتدار مردمی در این زمینه به منظور آگاهی رسانی و خدمت به مردم عزیز و کمک به ساختن ایرانی قوی و قدرتمند در تمام زمینه های داخلی و خارجی خود را موظف می داند که با دعوت از مردم عزیزمان و جهت حمایت از آیت الله رئیسی ، بزرگمردی که زندگی خود را در هر برهه و جایگاهی صرف خدمت به مردم و مخصوصا مبارزه با فساد کرده ، با قدرت و صلابت قدم در این را نهاده و تا پیروزی در این راه از پای نحواهیم نشست ، إن شاءالله .
سعید رودشتیان پور
دبیر رویش اقتدار مردمی استان
کار آفرین برتر استان در دوسال متوالی
مرد نظم انضباط اجتماعی از نظر فرماندهی محترم نیروی انتظامی در دو سال متوالی
رئیس ستاد انتخابات مردمی آیت الله رئيسی
عضو شورای اسلامی منطقه باستانی تلخسرو
مدیر شرکت عمران شهر بویراحمد
مدیر مجتمع پذیرایی پارسیان
عضو وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی و گرد شگری
عضو امور صنفی شهرستان بویراحمد

سعید رودشتیان پور
دبیر رویش اقتدار مردمی استان کهکیلویه و بویراحمد