بیانیه شورای مرکزی رویش اقتدار :

بسم الله الرحمن الرحیم

“ان الله لا یغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم”
همانا خداوند بر هیچ گروهی آنچه را دارند تغییر نمی دهد ، تا آنکه آنان آنچه را در خود دارند تغییر دهند – سوره رعد ، آیه ۱۱
حماسه حضور گسترده مردمی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری که درس مردم سالاری دینی برای کشورهای منطقه و دنیاست، وحدت و انسجام نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید.
مشارکت کم نظیر در انتخابات پس از گذشت قریب به ۴ دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران میسر نمی گردید، مگر در سایه اراده ملی برای تعیین سرنوشت کشور به مدت ۴ سال ، که جای قدرشناسی و خشوع بسیار در مقابل مردم دارد.
رهنمودهای مقام معظم رهبری که همواره راهگشای شرایط سخت کشور بوده است، این بار ضمن ایجاد فضای آزاد تبلیغات، نامزدهای محترم و هواداران ایشان مشارکت حداکثری را از هر گرایش سیاسی، قومیت، نژاد، زبان، مذهب در کنار آرامش و امنیت انتخاب فراهم آورد.
این اعتماد و اعتقاد عمومی را به انقلاب اسلامی، به رهبر معظم انقلاب تبریک عرض نموده و از درایت ایشان تشکر می نماییم.
همچنین ضمن تبریک به همه راه یافته گان به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی امیدواریم برنامه و اهداف ایشان که تبدیل به مطالبه عمومی گردیده است، به بهترین نحو در خدمت پیشرفت و توسعه کشور و بهبود وضعیت مردم قرار گیرد که در این راستا شورای مرکزی و دبیران وشورای استانها و شهرستانهای و صاحب نظران این مجموعه نیز آمادگی حمایت خود را اعلام می دارند.
از نامزدهای انتخابات و اعضای ستادها و هواداران آنها نیز برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی تشکر می کنیم.
از شورای محترم نگهبان، عوامل نظارت، هیئت اجرایی و هیئت های نظارت بر انتخابات مجلس شوراهای اسلامی کشور و تامین کنندگان امنیت کشور قدردانی نموده و در پایان یک بار دیگر ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در برگزاری پرشور انتخابات و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری، موفقیت همه نمایندگان که مقبولیت مردم قرار گرفتند را از خداوند بزرگ مسئلت می نماییم.

شورای مرکزی رویش اقتدار