کمک به دولت آینده و تلاش همگانی برای رفع مشکلات کشور در نشست صمیمی مسئولان رویش مردمی اقتدار مورد تأکید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی رویش مردمی اقتدار ، همایش سراسری رویش اقتدار باحضور دبیران استان ها ومعاونت های مرکز و جمعی از مسئولان و روحانیون ، با محوریت تقدیر از تلاش و کوشش شبانه روزی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و در حمایت از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس‌جمهور آینده کشورمان در تهران برگزار شد.
در این نشست صمیمی که با حضور شماری از شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی ، روحانیان و … و فعالان گروه‌های مردمی برپا شد ، حاضران بر لزوم قدر دانی از مردم به جهت حضور باشکوه در انتخابات، تلاش برای انتخاب آیت‌الله رئیسی و نیز کمک به رفع مسائل و مشکلات کشور به دور از جریان‌سازی‌های سوء و حاشیه‌پردازی‌ها تأکید کردند.

این نشست در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۵ روز سه شنبه در فضای کاملا رو باز و با رعایت فاصله های اجتماعی واقع در خیابان نیاوران برگزار گردید.
در این همایش ، گزارشی از اقدامات انجام شده رویش مردمی اقتدار در کل کشور جهت تبلیغات ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی ، توسط معاونت روابط عمومی رویش اقتدار و دبیر معاونت های ستاد انتخاباتی رویش اقتدار ، برادر رضا بهراد برای حاضران در جلسه بیان گردید.
در ادامه همایش دکتر صالح ایزدی فعال سیاسی ورئیس ستاد رویش مردمی اقتدار گفت: باید خداوند را بخاطر داشتن این انقلاب اسلامی که به گردن فرد فرد ما حق دارد، شاکر باشیم.

انقلابی که اسلام و بعثت را بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال ، تولدی دوباره بخشید و ما را به حیات طیبه رساند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در مقابل حجم عظیمی از فتنه ها و تهاجمات دشمن در عرصه های مختلف زنده ماند ، تاکید کرد: علاوه بر اینکه انقلاب اسلامی خود یک معجزه است ، تاکید کردند این انقلاب تنها زنده نیست بلکه علی رغم همه فراز و نشیب ها ، پیشروی هم کرده است .
سردار ایزدی در ادامه گفت : جمهوری اسلامی ایران با تمام کشورهای دنیا حتی با کشورهای اسلامی متفاوت است و تنها کشوری است که فقه و ولایت فقیه را در حکومت پیاده کرده است و تنها کشوری است که بر مبنای حکومت آخر الزمانی تشکیل شده است ومدیران ومسئولان آن باید با تفکرات انقلابی نسبت به حل مشکلات جامعه و مردم اقدام کنند .
جانباز دفاع مقدس برادر ایزدی اشاره ای داشتند به شرایط مدیران انقلابی که باید شجاع و نترس ؛ آگاه به مشکلات مردم و با مردم وهمدرد آن ها باشند؛ مسئولیت پذیر و پاسخ گو؛ ضد اشرافیت باشند .
وی در ادامه گفت من معتقدم انقلاب اسلامی بسرعت به سمت پیشرفت و استقلال و گسترش عدالت و اجرای سنت الهی با تکیه بر فرمایشات حضرت امام خمینی (ره ) و رهبری معظم انقلاب وتجربه ۴۲ دو ساله انقلاب اسلامی پیش می رود و در مقابل آوردگاه دشمن به سرعت در حال فروپاشی است .
ایشان در پایان گفت ما بچه های جنگ از قافله شهدای گران قدر عقب ماندیم ‌؛ ان شاالله از یاران ومنتظران ظهور حضرت بقیه الله الاعظم عقب نمانیم ‌.

دکتر سجادی ، از دیگر چهره‌های سیاسی و ورزشی دعوت شده در این همایش بودند .
و در بیاناتشان در این همایش، اشاره کردند به : تشکیل دولت قوی و مردمی نیازمند مشارکت همگانی و یاری عموم جریان‌های سیاسی ، گروه‌ها و مردم دانست و از پشتیبانی همه‌ جانبه مردم از آیت‌الله رئیسی قبل و بعد از انتخابات قدردانی کرد.
او با بیان اینکه عمده برنامه‌ها و تبلیغات انتخاباتی آیت‌الله رئیسی نظیر همین همایش که با همراهی و پشتیبانی مردمی برگزار شده است، هزینه حداقلی و توجه به گروه‌های مردمی را در تبلیغات انتخاباتی رئیس‌جمهور منتخب از امتیازات رقابت‌های این دوره بیان کرد.

دکتر سجادی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: فعالیت‌های انتخاباتی ستاد آیت‌الله رئیسی در سراسر کشور پایان یافته است و امروز همه باید جای رقابت، رفاقت را سرلوحه امور خود قرار دهند و با معرفی افراد دلسوخته نظام وکاردان ومتخصص هر حوزه شاهد دولت مردمی برخواسته از دل مردم وایرانی قوی باشیم ‌.

 

روابط عمومی رویش اقتدار